lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 | 3 | 4 |

МЛАЂИ ПИОНИРИ/Београдска лига У12/Група 1
1.КК Партизан 2990595:27418
2.КК Сава 21073411:36417
3.КК Академија спорта (Лазаревац) 2954322:35214
4.ОКК Београд 2853288:27513
5.Торлак ОКК Београд 3752338:22812
6.КК Див Баскет 2752302:20812
7.КК Беко 2725207:2329
8.КК Сопот 2725164:2079
9.КК ФМП817202:4049
10.КК Земун 3716124:2978
11.КК Ин Баскет716159:2718
88895 КК Партизан 2 : КК Сопот 2
25.02.2024
12:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
88896 Торлак ОКК Београд 3 : ОКК Београд 2
25.02.2024
12:00
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
88897 КК Беко 2 : КК Ин Баскет
25.02.2024
18:20
Стеван Сремац (Борча) ( Трг ослобођења 3)
88898 КК Див Баскет 2 : КК Земун 3
24.02.2024
15:30
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
88899 КК Академија спорта (Лазаревац) 2 : КК Сава 2 53 : 43
24.02.2024
11:30
СРЦ Колубара - Нова хала (Лазаревац) ( Хиландарска ББ)
КК ФМП - слободна екипа
88842 Торлак ОКК Београд 3 : КК ФМП 65 : 20
26.11.2023
12:15
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
88843 КК Беко 2 : КК Сопот 2 31 : 17
26.11.2023
18:20
Стеван Сремац (Борча) ( Трг ослобођења 3)
88844 КК Див Баскет 2 : ОКК Београд 2 37 : 26
23.01.2024
20:15
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
88845 КК Академија спорта (Лазаревац) 2 : КК Ин Баскет 29 : 28
25.11.2023
11:40
СРЦ Колубара - Нова хала (Лазаревац) ( Хиландарска ББ)
88846 КК Сава 2 : КК Земун 3 45 : 16
25.11.2023
10:30
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
КК Партизан 2 - слободна екипа
88847 КК Партизан 2 : Торлак ОКК Београд 3 73 : 38
03.12.2023
12:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
88848 КК Ин Баскет : КК Сава 2 24 : 42
03.12.2023
14:30
Мирослав Антић ( Црвено Барјаче 6)
88849 ОКК Београд 2 : КК Академија спорта (Лазаревац) 2 36 : 32
03.12.2023
10:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
88850 КК Сопот 2 : КК Див Баскет 2 18 : 29
03.12.2023
10:15
Јелица Миловановић (Сопот) ( Кнеза Милоша 12)
88851 КК ФМП : КК Беко 2 20 : 54
02.12.2023
20:15
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
КК Земун 3 - слободна екипа
88854 КК Беко 2 : КК Партизан 2 15 : 36
10.12.2023
18:20
Стеван Сремац (Борча) ( Трг ослобођења 3)
88855 КК Див Баскет 2 : КК ФМП 77 : 17
09.12.2023
15:30
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
88856 КК Академија спорта (Лазаревац) 2 : КК Сопот 2 33 : 24
10.12.2023
12:30
СРЦ Колубара - Стара хала (Лазаревац) ( Хиландарска 1)
88857 КК Сава 2 : ОКК Београд 2 43 : 28
10.12.2023
10:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
88858 КК Земун 3 : КК Ин Баскет 21 : 18
10.12.2023
10:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
Торлак ОКК Београд 3 - слободна екипа
88859 КК Партизан 2 : КК Див Баскет 2 58 : 33
16.12.2023
12:30
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
88860 Торлак ОКК Београд 3 : КК Беко 2 54 : 32
16.12.2023
12:30
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
88861 ОКК Београд 2 : КК Земун 3 39 : 12
16.12.2023
11:50
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
88862 КК Сопот 2 : КК Сава 2 28 : 35
16.12.2023
10:10
Јелица Миловановић (Сопот) ( Кнеза Милоша 12)
88863 КК ФМП : КК Академија спорта (Лазаревац) 2 23 : 47
16.12.2023
18:15
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
КК Ин Баскет - слободна екипа
88866 КК Див Баскет 2 : Торлак ОКК Београд 3 28 : 37
23.12.2023
15:15
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
88867 КК Академија спорта (Лазаревац) 2 : КК Партизан 2 46 : 55
23.12.2023
18:00
СРЦ Колубара - Стара хала (Лазаревац) ( Хиландарска 1)
88868 КК Сава 2 : КК ФМП 58 : 32
24.12.2023
11:50
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
88869 КК Земун 3 : КК Сопот 2 21 : 24
24.12.2023
10:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
88870 КК Ин Баскет : ОКК Београд 2 22 : 29
24.12.2023
14:00
Мирослав Антић ( Црвено Барјаче 6)
КК Беко 2 - слободна екипа
88871 КК Партизан 2 : КК Сава 2 53 : 40
30.01.2024
17:15
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
88872 Торлак ОКК Београд 3 : КК Академија спорта (Лазаревац) 2 52 : 22
28.01.2024
12:00
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
88873 КК Беко 2 : КК Див Баскет 2 24 : 33
28.01.2024
18:20
Стеван Сремац (Борча) ( Трг ослобођења 3)
88874 КК Сопот 2 : КК Ин Баскет 27 : 15
28.01.2024
14:00
Јелица Миловановић (Сопот) ( Кнеза Милоша 12)
88875 КК ФМП : КК Земун 3 40 : 27
28.01.2024
09:50
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
ОКК Београд 2 - слободна екипа
88878 КК Академија спорта (Лазаревац) 2 : КК Беко 2 32 : 26
03.02.2024
14:00
СРЦ Колубара - Стара хала (Лазаревац) ( Хиландарска 1)
88879 КК Сава 2 : Торлак ОКК Београд 3 36 : 21
04.02.2024
10:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
88880 КК Земун 3 : КК Партизан 2 10 : 60
04.02.2024
20:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
88881 КК Ин Баскет : КК ФМП 27 : 18
04.02.2024
14:30
Мирослав Антић ( Црвено Барјаче 6)
88882 ОКК Београд 2 : КК Сопот 2 43 : 26
04.02.2024
17:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
КК Див Баскет 2 - слободна екипа
88883 КК Партизан 2 : КК Ин Баскет 105 : 25
11.02.2024
14:00
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
88884 Торлак ОКК Београд 3 : КК Земун 3 71 : 17
11.02.2024
12:15
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
88885 КК Беко 2 : КК Сава 2 25 : 40
10.02.2024
16:40
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
88886 КК Див Баскет 2 : КК Академија спорта (Лазаревац) 2 65 : 28
18.02.2024
13:20
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
88887 КК ФМП : ОКК Београд 2 32 : 49
10.02.2024
18:20
Балон Радомир Шапер ( Здравка Челара 14)
КК Сопот 2 - слободна екипа
88890 КК Сава 2 : КК Див Баскет 2
88891 КК Земун 3 : КК Беко 2
88892 КК Ин Баскет : Торлак ОКК Београд 3
88893 ОКК Београд 2 : КК Партизан 2 38 : 71
15.02.2024
10:50
Балон Радомир Шапер ( Здравка Челара 14)
88894 КК Сопот 2 : КК ФМП
17.02.2024
19:10
Јелица Миловановић (Сопот) ( Кнеза Милоша 12)
КК Академија спорта (Лазаревац) 2 - слободна екипа
88895 КК Партизан 2 : КК Сопот 2
25.02.2024
12:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
88896 Торлак ОКК Београд 3 : ОКК Београд 2
25.02.2024
12:00
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
88897 КК Беко 2 : КК Ин Баскет
25.02.2024
18:20
Стеван Сремац (Борча) ( Трг ослобођења 3)
88898 КК Див Баскет 2 : КК Земун 3
24.02.2024
15:30
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
88899 КК Академија спорта (Лазаревац) 2 : КК Сава 2 53 : 43
24.02.2024
11:30
СРЦ Колубара - Нова хала (Лазаревац) ( Хиландарска ББ)
КК ФМП - слободна екипа