lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 |

КАДЕТИ/2. лига/Група 1
1.КК Планет Баскет330225:1706
2.ШКК Звездара330186:1566
3.ОКК Београд220193:1304
4.КК Церак 312148:1624
5.КК Беостајл312179:2004
6.КК Торлак ОКК Београд211136:1723
7.КК Шутер211157:1503
8.КК Мондо Баскет211144:1383
9.КК Парагон (Лазаревац)211149:1453
10.КК Вук202110:1202
11.КК Земун 3202146:1832
12.КК ИБЦ202112:1592
81969 КК Мондо Баскет : КК Шутер
81970 КК Вук : КК Торлак ОКК Београд
06.12.2022
21:15
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
81971 КК Планет Баскет : КК Беостајл 68 : 53
03.12.2022
20:15
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
81972 ШКК Звездара : КК Церак 60 : 47
03.12.2022
15:20
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
81973 КК Земун 3 : КК ИБЦ
08.12.2022
21:30
Вељко Рамадановић (Школа за ученике оштећеног вида) ( Цара Душана 143)
81974 ОКК Београд : КК Парагон (Лазаревац)
07.12.2022
20:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
81957 КК Торлак ОКК Београд : КК Шутер 51 : 95
20.11.2022
12:30
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
81958 КК Мондо Баскет : КК Беостајл 67 : 53
20.11.2022
18:45
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
81959 КК Вук : КК Церак 45 : 47
22.11.2022
21:15
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
81960 КК Планет Баскет : КК ИБЦ 100 : 63
19.11.2022
20:20
Спортски центар 11. Април ( Аутопут за Загреб 2)
81961 ШКК Звездара : КК Парагон (Лазаревац) 67 : 60
22.11.2022
21:15
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
81962 КК Земун 3 : ОКК Београд 68 : 94
19.11.2022
13:50
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
81963 КК Торлак ОКК Београд : КК Мондо Баскет 85 : 77
27.11.2022
14:30
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
81964 КК Парагон (Лазаревац) : КК Земун 3 89 : 78
26.11.2022
11:45
СРЦ Колубара - Нова хала (Лазаревац) ( Хиландарска ББ)
81965 КК ИБЦ : ШКК Звездара 49 : 59
27.11.2022
13:00
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
81966 КК Церак : КК Планет Баскет 54 : 57
27.11.2022
17:00
Уједињене Нације ( Борова 8)
81967 КК Беостајл : КК Вук 73 : 65
27.11.2022
16:00
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
81968 КК Шутер : ОКК Београд 62 : 99
28.11.2022
20:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
81969 КК Мондо Баскет : КК Шутер
81970 КК Вук : КК Торлак ОКК Београд
06.12.2022
21:15
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
81971 КК Планет Баскет : КК Беостајл 68 : 53
03.12.2022
20:15
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
81972 ШКК Звездара : КК Церак 60 : 47
03.12.2022
15:20
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
81973 КК Земун 3 : КК ИБЦ
08.12.2022
21:30
Вељко Рамадановић (Школа за ученике оштећеног вида) ( Цара Душана 143)
81974 ОКК Београд : КК Парагон (Лазаревац)
07.12.2022
20:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)