lat|eng
Насловна   >   Сениори/1.МРЛ Центар   >   КК Борча - КК Визура
(62629) 29.02.2020
Сениори/1.МРЛ Центар
КК Борча
97
КК Визура
56
(25:11, 24:18, 28:11, 20:16)
29.02.2020
20:30:00
Спортски центар Ковилово
Огњен Ћурчић, Огњен Дабић. Делегат: Слободан Каличанин

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5