lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар   >   КК Риверс БМ - КК Вива
(62678) 27.10.2019
Сениори/2.МРЛ Центар
КК Риверс БМ
88
КК Вива
76
(18:19, 18:14, 26:22, 26:21)
27.10.2019
18:20:00
Хала Визура
Александар Јовановски, Немања Гојовић. Делегат: Вукашин Курћубић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5