lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар   >   КК Мондо Баскет - КК Церак
(62682) 05.11.2019
Сениори/2.МРЛ Центар
КК Мондо Баскет
74
КК Церак
56
(20:13, 15:17, 27:10, 12:16)
05.11.2019
21:30:00
Бранко Радичевић (Батајница)
Немања Илић, Петар Јанкулоски. Делегат: Синиша Шарбајић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5