lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар   >   КК Мондо Баскет - КК Риверс БМ
(62689) 17.11.2019
Сениори/2.МРЛ Центар
КК Мондо Баскет
68
КК Риверс БМ
72
(20:15, 12:16, 19:27, 17:14)
17.11.2019
20:20:00
Граовац (Батајница)
Немања Илић, Никола Мирковић. Делегат: Борко Павловић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5