lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар   >   КК Младеновац - КК Барајево Бамби
(62705) 17.12.2019
Сениори/2.МРЛ Центар
КК Младеновац
77
КК Барајево Бамби
56
(16:15, 20:17, 22:14, 19:10)
17.12.2019
21:30:00
Спортски центар (Младеновац)
Милош Лукић, Душан Симић. Делегат: Ивана Антуновић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5