lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар   >   КК Барајево Бамби - КК Астра
(62709) 25.12.2019
Сениори/2.МРЛ Центар
КК Барајево Бамби
50
КК Астра
82
(13:30, 9:10, 5:20, 23:22)
25.12.2019
21:20:00
Балон средње школе (Барајево)
Милош Јоксимовић, Марко Богићевић. Делегат: Ненад Радосављевић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5