lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар   >   КК Барајево Бамби - КК Церак
(62718) 31.01.2020
Сениори/2.МРЛ Центар
КК Барајево Бамби
52
КК Церак
68
(10:16, 12:30, 16:9, 14:13)
31.01.2020
21:25:00
Балон средње школе (Барајево)
Никола Ристић, Душан Симић. Делегат: Бојан Драшкић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5