lat|eng
Насловна   >   Пионири/Квалитетна лига   >   КК Визура - КК Земун
(63376) 20.02.2020
Пионири/Квалитетна лига
КК Визура
72
КК Земун
67
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
20.02.2020
14:30:00
Хала Визура Спорт
Данило Петковић, Огњен Ћурчић. Делегат: Александар Кнежевић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5