lat|eng
Насловна   >   Омладинци/Регионална лига   >   КК Беовук 72 - ОКК Београд
(64581) 10.11.2019
Омладинци/Регионална лига
КК Беовук 72
84
ОКК Београд
53
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
10.11.2019
13:20:00
Спортска гимназија (Стари Град)
Саша Крсмановић, Лазар Костић. Делегат: Никола Шошкић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5