lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар Плеј-аут   >   КК Церак - КК Баск
(67563) 08.03.2020
Сениори/2.МРЛ Центар Плеј-аут
КК Церак
67
КК Баск
73
(9:15, 14:31, 23:8, 21:19)
08.03.2020
18:20:00
14. Октобар
Милош Лукић, Ања Томовић. Делегат: Жељко Делић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5