lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар Плеј-аут   >   КК Мондо Баскет - ШКК Звездара
(67569) 08.03.2020
Сениори/2.МРЛ Центар Плеј-аут
КК Мондо Баскет
83
ШКК Звездара
69
(19:21, 28:21, 18:11, 18:16)
08.03.2020
18:20:00
Бранко Радичевић (Батајница)
Лука Максић, Душан Симић. Делегат: Бојан Драшкић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5