lat|eng
Насловна   >   Кадети/1. круг Квалификација за ЈКЛС   >   ОКК Београд - КК Беко
(67710) 20.09.2020
Кадети/1. круг Квалификација за ЈКЛС
ОКК Београд
80
КК Беко
84
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
20.09.2020
13:00:00
Нова хала (Падинска Скела)
Немања Гојовић, Филип Конатар. Делегат: Ненад Радосављевић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5