lat|eng
Насловна   >   Кадети/1. круг Квалификација за ЈКЛС   >   КК Земун - КК Жарково
(67713) 19.09.2020
Кадети/1. круг Квалификација за ЈКЛС
КК Земун
77
КК Жарково
76
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
19.09.2020
15:00:00
Хала Пинки
Павле Шипка, Немања Гојовић. Делегат: Јелена Поповић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5