lat|eng
Насловна   >   Јуниори/1. круг Квалификација за ЈЈЛС   >   БКК Раднички - КК Борац Земун
(67724) 25.09.2020
Јуниори/1. круг Квалификација за ЈЈЛС
БКК Раднички
70
КК Борац Земун
83
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
25.09.2020
14:00:00
Хала спортова Жарково
Огњен Ћурчић, Предраг Несторовић. Делегат: Зоран Нинков

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5