lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар - Група А   >   КК Веба Баскет - КК Умка Џез
(67833) 03.10.2020
Сениори/2.МРЛ Центар - Група А
КК Веба Баскет
60
КК Умка Џез
70
(16:26, 15:20, 17:10, 12:14)
03.10.2020
21:20:00
Спортски центар Врачар
, Срба Ерић, . Делегат: Милан Кумбара

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5