lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар - Група А   >   КК Еко Спорт - КК Гро-Баскет
(67834) 07.10.2020
Сениори/2.МРЛ Центар - Група А
КК Еко Спорт
67
КК Гро-Баскет
48
(10:17, 19:11, 12:14, 26:6)
07.10.2020
14:30:00
Хала Визура Спорт
, Лука Џомбић, . Делегат: Тијана Брнић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5