lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар - Група А   >   КК Умка Џез - КК Церак
(67837) 10.10.2020
Сениори/2.МРЛ Центар - Група А
КК Умка Џез
87
КК Церак
51
(26:10, 18:14, 24:11, 19:16)
10.10.2020
14:00:00
, Хелена Маринковић, . Делегат: Борко Павловић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5