lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар - Група А   >   КК Веба Баскет - КК Еко Спорт
(67840) 13.10.2020
Сениори/2.МРЛ Центар - Група А
КК Веба Баскет
78
КК Еко Спорт
74
(20:13, 13:16, 13:13, 19:23)
13.10.2020
19:30:00
Спортски центар Кошутњак - велика сала
Милош Лукић, Душан Симић, . Делегат: Синиша Шарбајић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5