lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар - Група А   >   КК Еко Спорт - КК Умка Џез
(67841) 21.10.2020
Сениори/2.МРЛ Центар - Група А
КК Еко Спорт
50
КК Умка Џез
54
(11:8, 17:17, 14:16, 8:13)
21.10.2020
20:25:00
Балон Мајдан
, Марко Богићевић, . Делегат: Милена Главан

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5