lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар - Група А   >   КК Мондо Баскет - КК Гро-Баскет
(67843) 17.10.2020
Сениори/2.МРЛ Центар - Група А
КК Мондо Баскет
77
КК Гро-Баскет
61
(25:14, 27:18, 12:18, 13:11)
17.10.2020
19:00:00
Бранко Радичевић (Батајница)
Петар Јанковић, Страхиња Стаменковић, . Делегат: Јован Чучуковић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5