lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар - Група А   >   КК Мондо Баскет - КК Еко Спорт
(67850) 31.10.2020
Сениори/2.МРЛ Центар - Група А
КК Мондо Баскет
64
КК Еко Спорт
61
(20:10, 16:17, 13:20, 15:14)
31.10.2020
17:20:00
Бранко Радичевић (Батајница)
Петар Милановић, Срба Ерић, . Делегат: Милена Главан

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5