lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар - Група А   >   КК Горица Леомакс - КК Гро-Баскет
(67852) 01.11.2020
Сениори/2.МРЛ Центар - Група А
КК Горица Леомакс
97
КК Гро-Баскет
74
(20:16, 32:17, 20:19, 25:22)
01.11.2020
18:20:00
Спортски центар Партизан
, Момчило Лутовац, . Делегат: Милан Кумбара

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5