lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар - Група Б   >   КК Сурчин Добановци - КК Флеш
(67891) 04.10.2020
Сениори/2.МРЛ Центар - Група Б
КК Сурчин Добановци
76
КК Флеш
91
(12:18, 31:26, 18:21, 15:26)
04.10.2020
12:30:00
Бранко Радичевић (Бољевци)
Петар Јанковић, Огњен Младеновић. Делегат: Јован Чучуковић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5