lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар - Група Б   >   КК Ас Баскет - КК Барајево Бамби
(67893) 03.10.2020
Сениори/2.МРЛ Центар - Група Б
КК Ас Баскет
49
КК Барајево Бамби
70
(9:7, 16:22, 16:28, 8:13)
03.10.2020
19:20:00
20. Октобар
Лука Максић, Душко Милаковић. Делегат: Небојша Лазаревић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5