lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар - Група Б   >   КК Абба (Барич) - КК Сурчин Добановци
(67905) 21.10.2020
Сениори/2.МРЛ Центар - Група Б
КК Абба (Барич)
69
КК Сурчин Добановци
81
(20:27, 19:16, 15:20, 15:18)
21.10.2020
21:20:00
Бранко Радичевић (Бољевци)
Милош Лукић, Душан Симић. Делегат: Ненад Радосављевић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5