lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар - Група Б   >   КК Флеш - КК Барајево Бамби
(67906) 21.10.2020
Сениори/2.МРЛ Центар - Група Б
КК Флеш
96
КК Барајево Бамби
49
(24:11, 19:11, 26:15, 27:12)
21.10.2020
21:40:00
Бора Станковић
Дејан Живковић, Огњен Младеновић. Делегат: Борко Павловић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5