lat|eng
Насловна   >   Кадети/2. круг Квалификација за ЈКЛС   >   КК Црвена Звезда МТС - КК Беко
(67979) 02.10.2020
Кадети/2. круг Квалификација за ЈКЛС
КК Црвена Звезда МТС
83
КК Беко
53
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
02.10.2020
15:30:00
Баскет Цитy
Павле Шипка, Огњен Ћурчић. Делегат: Михајло Костић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5