lat|eng
Насловна   >   Кадети/2. круг Квалификација за ЈКЛС   >   КК Динамик БГ - КК Визура
(67980) 02.10.2020
Кадети/2. круг Квалификација за ЈКЛС
КК Динамик БГ
94
КК Визура
85
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
02.10.2020
12:00:00
Баскет Цитy
Љубомир Марковић, Петар Крал. Делегат: Михајло Костић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5