lat|eng
Насловна   >   Пионири/Квалитетна лига   >   КК Див Баскет - КК Ас Баскет
(69386) 01.11.2020
Пионири/Квалитетна лига
КК Див Баскет
47
КК Ас Баскет
68
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
01.11.2020
12:20:00
Хала Визура
Немања Гојовић, Петар Димић. Делегат: Никола Шошкић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5