lat|eng
Насловна   >   Пионири/Квалитетна лига   >   КК Беовук 72 - КК Бањица Мега
(69387) 31.10.2020
Пионири/Квалитетна лига
КК Беовук 72
56
КК Бањица Мега
70
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
31.10.2020
17:30:00
Хала Мега Фацторy
Немања Гојовић, Предраг Ширко. Делегат: Тијана Брнић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5