lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Квалитетна лига   >   КК Слодес - ОКК Београд
(69985) 02.11.2020
Јуниори/Квалитетна лига
КК Слодес
85
ОКК Београд
71
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
02.11.2020
14:20:00
Хала Слодес
Павле Шипка, Огњен Ћурчић. Делегат: Александар Рашинац

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5