lat|eng
Насловна > Резултати
ЈУНИОРИ/Квалитетна лига
1.КК Слодес11101808:64821
2.КК Жарково1192894:78320
3.КК Борац Земун1183909:90419
4.КК Беко1183877:75519
5.КК Земун1174833:74818
6.КК Сава1165826:85517
7.КК ИБЦ1156849:83416
8.БКК Раднички1147787:81315
9.ШКК Звездара1147711:78615
10.КК Раднички (Обреновац)1129838:89713
11.КК Младост1129661:87413
12.ОКК Београд11110779:87512
69981 КК Жарково : ШКК Звездара 83 : 54
31.10.2020
20:45
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Александар Бошковић, Дејан Живковић, Делегат: Александар Толић
69982 КК Беко : КК ИБЦ 68 : 71
02.11.2020
21:20
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Саша Крсмановић, Немања Кривокућа, Делегат: Александар Тодоровић
69983 КК Земун : КК Раднички (Обреновац) 78 : 72
04.11.2020
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Саша Крсмановић, Немања Кривокућа, Делегат: Горан Радовановић
69984 КК Борац Земун : БКК Раднички 85 : 76
04.11.2020
17:20
Граовац (Батајница) ( Краља Михајла Зетског 45)
Немања Кривокућа, Огњен Ћурчић, Делегат: Миодраг Цветковић
69985 КК Слодес : ОКК Београд 85 : 71
02.11.2020
14:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Павле Шипка, Огњен Ћурчић, Делегат: Александар Рашинац
69986 КК Младост : КК Сава 55 : 104
01.11.2020
16:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Павле Шипка, Огњен Ћурчић, Делегат: Будимир Агатоновић
69987 КК Жарково : КК Беко 78 : 81
08.11.2020
21:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Немања Кривокућа, Предраг Несторовић, Делегат: Вукашин Курћубић
69988 ОКК Београд : КК Младост 63 : 70
07.11.2020
20:00
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Душан Марчетић, Милош Јоксимовић, Делегат: Зоран Нинков
69989 БКК Раднички : КК Слодес 56 : 64
08.11.2020
12:00
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
Стеван Рашинац, Немања Кривокућа, Делегат: Ђорђе Илић
69990 КК Раднички (Обреновац) : КК Борац Земун 95 : 103
08.11.2020
16:15
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
Душан Марчетић, Лука Међугорац, Делегат: Миодраг Алексић
69991 КК ИБЦ : КК Земун 85 : 78
24.03.2021
21:20
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
69992 ШКК Звездара : КК Сава 76 : 72
08.11.2020
16:15
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Данило Петковић, Предраг Несторовић, Делегат: Александар Рашинац
69993 КК Беко : ШКК Звездара 89 : 59
25.01.2021
18:20
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Филип Конатар, Милош Јоксимовић, Делегат: Александар Тодоровић
69994 КК Земун : КК Жарково 70 : 74
23.01.2021
21:00
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Петар Крал, Петар Димић, Делегат: Горан Радовановић
69995 КК Борац Земун : КК ИБЦ 105 : 98
25.01.2021
15:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Павле Шипка, Никола Младеновић, Делегат: Александар Рашинац
69996 КК Слодес : КК Раднички (Обреновац) 84 : 54
24.01.2021
11:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Душан Марчетић, Петар Димић, Делегат: Михајло Костић
69997 КК Младост : БКК Раднички 59 : 79
24.01.2021
14:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Павле Шипка, Филип Конатар, Делегат: Горан Радовановић
69998 КК Сава : ОКК Београд 77 : 74
24.01.2021
13:10
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Немања Гојовић, Милош Јоксимовић, Делегат: Будимир Агатоновић
69999 КК Жарково : КК Борац Земун 104 : 85
30.01.2021
18:30
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Душан Марчетић, Предраг Несторовић, Делегат: Дарко Димитријевић
70000 КК Беко : КК Земун 75 : 62
30.01.2021
12:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Милош Прица, Антоније Луковић, Делегат: Вукашин Курћубић
70001 БКК Раднички : КК Сава 71 : 80
31.01.2021
12:20
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
Александар Бошковић, Петар Јанковић, Делегат: Зоран Нинков
70002 КК Раднички (Обреновац) : КК Младост 86 : 69
31.01.2021
18:50
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
Дамјан Ратковић, Хелена Маринковић, Делегат: Милена Главан
70003 КК ИБЦ : КК Слодес 55 : 71
31.01.2021
12:20
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
Душан Марчетић, Марко Шошкић, Делегат: Александар Рашинац
70004 ШКК Звездара : ОКК Београд 71 : 69
31.01.2021
16:20
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Филип Младеновић, Никола Ђокић, Делегат: Вукашин Курћубић
70005 КК Земун : ШКК Звездара 61 : 56
10.02.2021
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Павле Шипка, Немања Гојовић, Делегат: Горан Радовановић
70006 КК Борац Земун : КК Беко 86 : 80
08.02.2021
15:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Предраг Несторовић, Филип Конатар, Делегат: Слободан Каличанин
70007 КК Слодес : КК Жарково 80 : 73
21.03.2021
11:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Предраг Несторовић, Петар Јанковић, Делегат: Александар Кнежевић
70008 КК Младост : КК ИБЦ 57 : 79
08.02.2021
20:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Душан Марчетић, Немања Кривокућа, Делегат: Горан Радовановић
70009 КК Сава : КК Раднички (Обреновац) 68 : 63
06.02.2021
16:30
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Милош Прица, Предраг Несторовић, Делегат: Александар Рашинац
70010 ОКК Београд : БКК Раднички 87 : 85
06.02.2021
15:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Лука Максимовић, Филип Конатар, Делегат: Никола Томић
70011 КК Жарково : КК Младост 75 : 50
14.02.2021
20:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Милош З. Димитријевић, Антоније Луковић, Делегат: Слободан Каличанин
70012 КК Беко : КК Слодес 60 : 63
13.02.2021
12:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Милош Јоксимовић, Дамјан Ратковић, Делегат: Бојан Драшкић
70013 КК Земун : КК Борац Земун 89 : 59
17.02.2021
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Милош З. Димитријевић, Лука Максимовић, Делегат: Горан Радовановић
70014 КК Раднички (Обреновац) : ОКК Београд 81 : 78
14.02.2021
18:20
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
Петар Јанковић, Михајло Гаврилоски, Делегат: Јован Чучуковић
70015 КК ИБЦ : КК Сава 72 : 75
18.02.2021
16:20
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
Павле Шипка, Антоније Луковић, Делегат: Вукашин Курћубић
70016 ШКК Звездара : БКК Раднички 73 : 74
14.02.2021
16:20
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Стеван Рашинац, Огњен Ћурчић, Делегат: Александар Рашинац
70017 КК Борац Земун : ШКК Звездара 75 : 72
22.02.2021
15:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Огњен Ћурчић, Марко Пауновић, Делегат: Ђорђе Илић
70018 КК Слодес : КК Земун 75 : 65
21.02.2021
16:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Никола Ђокић, Филип Конатар, Делегат: Ђорђе Илић
70019 КК Младост : КК Беко 66 : 92
22.02.2021
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Предраг Несторовић, Антоније Луковић, Делегат: Горан Радовановић
70020 КК Сава : КК Жарково 68 : 93
20.02.2021
15:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Данило Петковић, Марко Богићевић, Делегат: Дарко Димитријевић
70021 ОКК Београд : КК ИБЦ 69 : 86
20.02.2021
13:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Милош Прица, Лука Максимовић, Делегат: Слободан Тодоровић
70022 БКК Раднички : КК Раднички (Обреновац) 82 : 72
20.02.2021
20:10
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
Лука Максимовић, Огњен Ћурчић, Делегат: Слободан Каличанин
70023 КК Жарково : ОКК Београд 79 : 76
28.02.2021
18:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Милош З. Димитријевић, Марија Ћирић, Делегат: Урош Чукић
70024 КК Беко : КК Сава 90 : 69
28.02.2021
12:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Марија Ћирић, Антоније Луковић, Делегат: Александар Кнежевић
70025 КК Земун : КК Младост 95 : 64
28.02.2021
19:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Павле Шипка, Предраг Несторовић, Делегат: Бојан Драшкић
70026 КК Борац Земун : КК Слодес 62 : 58
26.03.2021
15:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Павле Шипка, Милош З. Димитријевић, Делегат: Слободан Каличанин
70027 КК ИБЦ : БКК Раднички 69 : 78
28.02.2021
13:20
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
Александар Бошковић, Предраг Несторовић, Делегат: Ђорђе Илић
70028 ШКК Звездара : КК Раднички (Обреновац) 75 : 72
27.02.2021
14:35
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Милош Прица, Стеван Рашинац, Делегат: Александар Рашинац
70029 КК Слодес : ШКК Звездара 70 : 56
10.03.2021
11:00
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Огњен Ћурчић, Антоније Луковић, Делегат: Михајло Костић
70030 КК Младост : КК Борац Земун 58 : 68
08.03.2021
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Душан Марчетић, Антоније Луковић, Делегат: Горан Радовановић
70031 КК Сава : КК Земун 74 : 84
07.03.2021
14:45
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Огњен Ћурчић, Предраг Несторовић, Делегат: Ђорђе Илић
70032 ОКК Београд : КК Беко 61 : 78
06.03.2021
15:50
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Александар Бошковић, Немања Гојовић, Делегат: Зоран Нинков
70033 БКК Раднички : КК Жарково 57 : 68
07.03.2021
15:00
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
Душан Марчетић, Немања Кривокућа, Делегат: Тијана Брнић
70034 КК Раднички (Обреновац) : КК ИБЦ 89 : 93
07.03.2021
20:30
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
Душан Марчетић, Немања Кривокућа, Делегат: Миодраг Алексић
70035 КК Жарково : КК Раднички (Обреновац) 83 : 80
12.03.2021
19:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Лука Максимовић, Милош Јоксимовић, Делегат: Михајло Костић
70036 КК Беко : БКК Раднички 80 : 66
14.03.2021
12:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Никола Стошић, Милош Јоксимовић, Делегат: Александар Тодоровић
70037 КК Земун : ОКК Београд 75 : 51
17.03.2021
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Душан Марчетић, Павле Шипка, Делегат: Ненад Радосављевић
70038 КК Борац Земун : КК Сава 93 : 94
15.03.2021
15:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Милош Јоксимовић, Филип Конатар, Делегат: Урош Чукић
70039 КК Слодес : КК Младост 74 : 51
13.03.2021
14:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Антоније Луковић, Предраг Несторовић, Делегат: Ђорђе Илић
70040 ШКК Звездара : КК ИБЦ 60 : 59
14.03.2021
14:20
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Милош Прица, Огњен Ћурчић, Делегат: Александар Рашинац
70041 КК Младост : ШКК Звездара 62 : 59
22.03.2021
20:15
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Павле Шипка, Марко Пауновић, Делегат: Стеван Радић
70042 КК Сава : КК Слодес 45 : 84
28.03.2021
15:15
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Милош Прица, Предраг Несторовић, Делегат: Михајло Костић
70043 ОКК Београд : КК Борац Земун 80 : 88
25.03.2021
20:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Павле Шипка, Филип Конатар, Делегат: Ђорђе Илић
70044 БКК Раднички : КК Земун 63 : 76
26.03.2021
14:20
Хала Давид Калинић ( Станка Враза 44)
Лука Максимовић, Антоније Луковић, Делегат: Мирољуб Јовановић
70045 КК Раднички (Обреновац) : КК Беко 74 : 84
21.03.2021
15:15
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
Огњен Ћурчић, Момчило Лутовац, Делегат: Миодраг Алексић
70046 КК ИБЦ : КК Жарково 82 : 84
27.03.2021
13:20
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
Душан Марчетић, Милош З. Димитријевић, Делегат: Слободан Каличанин