lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Квалитетна лига   >   КК ИБЦ - КК Слодес
(70003) 31.01.2021
Јуниори/Квалитетна лига
КК ИБЦ
55
КК Слодес
71
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
31.01.2021
12:20:00
Вељко Дугошевић
Душан Марчетић, Марко Шошкић. Делегат: Александар Рашинац

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5