lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Квалитетна лига   >   БКК Раднички - КК Сава
(70001) 31.01.2021
Јуниори/Квалитетна лига
БКК Раднички
71
КК Сава
80
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
31.01.2021
12:20:00
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички)
Александар Бошковић, Петар Јанковић. Делегат: Зоран Нинков

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5