lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Квалитетна лига   >   КК Слодес - КК Жарково
(70007) 21.03.2021
Јуниори/Квалитетна лига
КК Слодес
80
КК Жарково
73
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
21.03.2021
11:20:00
Хала Слодес
Предраг Несторовић, Петар Јанковић. Делегат: Александар Кнежевић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5