lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Квалитетна лига   >   КК Земун - ШКК Звездара
(70005) 10.02.2021
Јуниори/Квалитетна лига
КК Земун
61
ШКК Звездара
56
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
10.02.2021
21:45:00
Хала Пинки
Павле Шипка, Немања Гојовић. Делегат: Горан Радовановић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5