lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Квалитетна лига   >   ОКК Београд - БКК Раднички
(70010) 06.02.2021
Јуниори/Квалитетна лига
ОКК Београд
87
БКК Раднички
85
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
06.02.2021
15:20:00
Хала Радивој Кораћ
Лука Максимовић, Филип Конатар. Делегат: Никола Томић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5