lat|eng
Насловна   >   Кадети/2. лига   >   КК Чубура - КК Слодес
(71187) 27.03.2021
Кадети/2. лига
КК Чубура
52
КК Слодес
70
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
27.03.2021
15:20:00
Спортски центар Врачар
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5