lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 | 3 | 4 |

КАДЕТИ/2. лига/Група 1
1.КК Победник 0111091733:59319
2.КК Борац Земун1073679:58617
3.КК Слодес1064672:61216
4.ОКК Београд 21064726:63416
5.КК Барајево1028549:66212
6.КК Чубура10010519:79110
71163 КК Барајево : ОКК Београд 2 49 : 75
31.01.2021
10:30
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
71164 КК Слодес : КК Борац Земун 47 : 60
30.01.2021
11:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
71165 КК Чубура : КК Победник 011 45 : 69
31.01.2021
14:20
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
71166 КК Барајево : КК Слодес 63 : 76
07.02.2021
11:40
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
71167 КК Борац Земун : КК Чубура 77 : 48
07.02.2021
10:30
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
71168 ОКК Београд 2 : КК Победник 011 80 : 73
06.02.2021
20:00
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
71169 КК Слодес : ОКК Београд 2 59 : 51
14.02.2021
14:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
71170 КК Чубура : КК Барајево 50 : 74
16.02.2021
16:20
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
71171 КК Победник 011 : КК Борац Земун 66 : 53
12.02.2021
21:10
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
71172 КК Барајево : КК Победник 011 50 : 64
21.02.2021
11:40
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
71173 КК Слодес : КК Чубура 87 : 54
20.02.2021
11:20
Хала Слодес (Мала сала) ( Борска 92ф)
71174 ОКК Београд 2 : КК Борац Земун 74 : 72
20.02.2021
15:00
Балон Радомир Шапер ( Здравка Челара 14)
71175 КК Чубура : ОКК Београд 2 53 : 90
27.02.2021
14:20
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
71176 КК Победник 011 : КК Слодес 77 : 68
27.02.2021
13:00
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
71177 КК Борац Земун : КК Барајево 63 : 44
28.02.2021
10:00
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
71178 КК Победник 011 : КК Чубура 100 : 62
06.03.2021
12:00
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
71179 КК Борац Земун : КК Слодес 68 : 65
07.03.2021
10:30
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
71180 ОКК Београд 2 : КК Барајево 86 : 52
06.03.2021
17:50
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
71181 КК Слодес : КК Барајево 70 : 46
13.03.2021
11:20
Хала Слодес (Мала сала) ( Борска 92ф)
71182 КК Чубура : КК Борац Земун 40 : 73
16.03.2021
20:20
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
71183 КК Победник 011 : ОКК Београд 2 67 : 48
12.03.2021
21:10
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
71184 КК Барајево : КК Чубура 62 : 47
23.03.2021
20:50
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
71185 КК Борац Земун : КК Победник 011 72 : 74
23.03.2021
19:00
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
71186 ОКК Београд 2 : КК Слодес 62 : 67
20.03.2021
13:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
71187 КК Чубура : КК Слодес 52 : 70
27.03.2021
15:20
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
71188 КК Победник 011 : КК Барајево 64 : 52
27.03.2021
11:10
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
71189 КК Борац Земун : ОКК Београд 2 74 : 71
30.03.2021
18:20
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
71190 КК Барајево : КК Борац Земун 57 : 67
04.04.2021
11:30
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
71191 КК Слодес : КК Победник 011 63 : 79
10.04.2021
13:20
Хала Слодес (Мала сала) ( Борска 92ф)
71192 ОКК Београд 2 : КК Чубура 89 : 68
10.04.2021
15:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)