lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 | 3 | 4 |

КАДЕТИ/2. лига/Група 4
1.КК Визура 21091787:57519
2.КК ИБЦ1073764:71517
3.КК Младеновац1064621:62116
4.КК Земун 31055638:67315
5.КК Динамик БГ 21037722:72613
6.КК Абба (Барич)10010523:74510
71253 КК ИБЦ : КК Младеновац 72 : 57
31.01.2021
14:15
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
71254 КК Земун 3 : КК Динамик БГ 2 68 : 61
31.01.2021
10:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
71255 КК Визура 2 : КК Абба (Барич) 72 : 31
31.01.2021
14:20
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
71256 КК ИБЦ : КК Земун 3 90 : 66
07.02.2021
10:20
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
71257 КК Динамик БГ 2 : КК Визура 2 73 : 93
06.02.2021
19:30
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
71258 КК Младеновац : КК Абба (Барич) 65 : 57
06.02.2021
18:00
Спортски центар Ми и Ми (Младеновац) ( Николе Тесле 34)
71259 КК Земун 3 : КК Младеновац 51 : 59
15.02.2021
21:20
Вељко Рамадановић (Школа за ученике оштећеног вида) ( Цара Душана 143)
71260 КК Визура 2 : КК ИБЦ 80 : 91
16.02.2021
14:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
71261 КК Абба (Барич) : КК Динамик БГ 2 64 : 72
13.02.2021
12:20
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
71262 КК ИБЦ : КК Абба (Барич) 70 : 55
21.02.2021
11:00
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
71263 КК Земун 3 : КК Визура 2 60 : 77
22.02.2021
21:20
Вељко Рамадановић (Школа за ученике оштећеног вида) ( Цара Душана 143)
71264 КК Младеновац : КК Динамик БГ 2 69 : 60
11.03.2021
19:30
Спортски центар Ми и Ми (Младеновац) ( Николе Тесле 34)
71265 КК Визура 2 : КК Младеновац 77 : 47
28.02.2021
16:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
71266 КК Абба (Барич) : КК Земун 3 46 : 74
01.03.2021
20:05
Јован Јовановић Змај (Обреновац) ( Цара Лазара 2)
71267 КК Динамик БГ 2 : КК ИБЦ 63 : 71
27.02.2021
16:00
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
71268 КК Абба (Барич) : КК Визура 2 38 : 75
08.03.2021
20:05
Јован Јовановић Змај (Обреновац) ( Цара Лазара 2)
71269 КК Динамик БГ 2 : КК Земун 3 70 : 74
06.03.2021
14:30
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
71270 КК Младеновац : КК ИБЦ 78 : 65
26.03.2021
18:15
Спортски центар Ми и Ми (Младеновац) ( Николе Тесле 34)
71271 КК Земун 3 : КК ИБЦ 86 : 70
13.03.2021
14:50
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
71272 КК Визура 2 : КК Динамик БГ 2 94 : 89
13.03.2021
10:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
71273 КК Абба (Барич) : КК Младеновац 65 : 73
15.03.2021
20:05
Јован Јовановић Змај (Обреновац) ( Цара Лазара 2)
71274 КК ИБЦ : КК Визура 2 69 : 77
21.03.2021
11:15
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
71275 КК Динамик БГ 2 : КК Абба (Барич) 85 : 44
21.03.2021
14:45
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
71276 КК Младеновац : КК Земун 3 70 : 43
20.03.2021
10:30
Спортски центар Ми и Ми (Младеновац) ( Николе Тесле 34)
71277 КК Визура 2 : КК Земун 3 79 : 37
28.03.2021
09:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
71278 КК Абба (Барич) : КК ИБЦ 72 : 80
29.03.2021
20:05
Јован Јовановић Змај (Обреновац) ( Цара Лазара 2)
71279 КК Динамик БГ 2 : КК Младеновац 68 : 63
28.03.2021
13:00
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
71280 КК ИБЦ : КК Динамик БГ 2 86 : 81
07.04.2021
21:20
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
71281 КК Земун 3 : КК Абба (Барич) 79 : 51
10.04.2021
17:15
Хала Пинки ( Градски парк 2)
71282 КК Младеновац : КК Визура 2 40 : 63
10.04.2021
18:30
Спортски центар Ми и Ми (Младеновац) ( Николе Тесле 34)