lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 | 3 | 4 |

КАДЕТИ/2. лига/Група 3
1.КК Земун 210100740:53520
2.КК Раднички (Обреновац)1073717:67417
3.КК Сава1055637:58715
4.КК Вива1055711:73515
5.КК Беко 2927527:68011
6.КК Беостарс 05909512:6339
71223 КК Беостарс 05 : КК Сава 30 : 36
16.02.2021
17:45
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
71224 КК Раднички (Обреновац) : КК Беко 2 74 : 44
02.02.2021
17:00
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
71225 КК Земун 2 : КК Вива 80 : 70
03.04.2021
15:50
Хала Пинки ( Градски парк 2)
71226 КК Беостарс 05 : КК Раднички (Обреновац) 74 : 82
25.03.2021
20:30
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
71227 КК Беко 2 : КК Земун 2 52 : 71
06.02.2021
19:15
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
71228 КК Сава : КК Вива 88 : 64
06.02.2021
14:40
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
71229 КК Раднички (Обреновац) : КК Сава 67 : 64
13.02.2021
18:20
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
71230 КК Земун 2 : КК Беостарс 05 65 : 58
04.04.2021
20:00
Хала Пинки ( Градски парк 2)
71231 КК Вива : КК Беко 2 88 : 78
15.02.2021
21:15
Хала Визура ( Тошин Бунар 224а)
71232 КК Беостарс 05 : КК Вива 53 : 66
20.02.2021
12:15
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
71233 КК Раднички (Обреновац) : КК Земун 2 38 : 61
22.02.2021
20:50
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
71234 КК Сава : КК Беко 2 88 : 49
20.02.2021
17:10
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
71235 КК Земун 2 : КК Сава 68 : 44
28.02.2021
15:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
71236 КК Вива : КК Раднички (Обреновац) 91 : 80
28.02.2021
19:20
Лаза Костић ( Милентија Поповића 72)
71237 КК Беко 2 : КК Беостарс 05
28.02.2021
13:00
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
71238 КК Вива : КК Земун 2 56 : 81
06.03.2021
21:15
Хала Визура ( Тошин Бунар 224а)
71239 КК Беко 2 : КК Раднички (Обреновац) 67 : 79
06.03.2021
19:15
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
71240 КК Сава : КК Беостарс 05 69 : 47
07.03.2021
13:00
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
71241 КК Раднички (Обреновац) : КК Беостарс 05 96 : 60
13.03.2021
15:30
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
71242 КК Земун 2 : КК Беко 2 81 : 40
13.03.2021
16:45
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
71243 КК Вива : КК Сава 72 : 75
30.03.2021
20:20
Хала Визура ( Тошин Бунар 224а)
71244 КК Беостарс 05 : КК Земун 2 52 : 72
22.03.2021
21:10
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
71245 КК Беко 2 : КК Вива 65 : 74
20.03.2021
19:15
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
71246 КК Сава : КК Раднички (Обреновац) 61 : 66
20.03.2021
14:00
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
71247 КК Земун 2 : КК Раднички (Обреновац) 97 : 68
28.03.2021
17:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
71248 КК Вива : КК Беостарс 05 75 : 68
27.03.2021
18:20
Лаза Костић ( Милентија Поповића 72)
71249 КК Беко 2 : КК Сава 60 : 55
28.03.2021
17:15
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
71250 КК Беостарс 05 : КК Беко 2 70 : 72
09.04.2021
18:00
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
71251 КК Раднички (Обреновац) : КК Вива 67 : 55
11.04.2021
19:20
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
71252 КК Сава : КК Земун 2 57 : 64
10.04.2021
14:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)