lat|eng
Насловна   >   Сениори/2. МРЛ Центар - Плеј Аут   >   КК Гро-Баскет - КК Ас Баскет
(72095) 27.03.2021
Сениори/2. МРЛ Центар - Плеј Аут
КК Гро-Баскет
108
КК Ас Баскет
69
(25:18, 24:22, 29:13, 30:16)
27.03.2021
16:45:00
Средња школа (Гроцка)
Никола Милосављевић , Марко Вукчевић. Делегат: Милена Главан

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5