lat|eng
Насловна   >   Сениори/2. МРЛ Центар - Плеј Аут   >   КК Сурчин Добановци - КК Барајево Бамби
(72099) 01.01.2021
Сениори/2. МРЛ Центар - Плеј Аут
КК Сурчин Добановци
94
КК Барајево Бамби
66
(31:12, 26:15, 20:23, 17:16)
01.01.2021
00:00:00
Није дефинисано
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5