lat|eng
Насловна   >   Пионирке/Финални турнир   >   ЖКК Визура - ЖКК Агрос Баскет
(72295) 16.04.2021
Пионирке/Финални турнир
ЖКК Визура
68
ЖКК Агрос Баскет
50
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
16.04.2021
11:00:00
Баскет Ланд
Лука Максимовић, Антоније Луковић. Делегат: Милена Главан

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5