lat|eng
Насловна   >   Пионирке/Финални турнир   >   ЖКК Мега Арт - ККЖ Црвена Звезда
(72296) 16.04.2021
Пионирке/Финални турнир
ЖКК Мега Арт
51
ККЖ Црвена Звезда
56
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
16.04.2021
13:00:00
Баскет Ланд
Марија Ћирић, Милош Јоксимовић. Делегат: Милена Главан

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5