lat|eng
Насловна   >   Кадети/2. круг Квалификација за ЈКЛС   >   КК Мега Баскет - КК Земун
(73273) 10.10.2021
Кадети/2. круг Квалификација за ЈКЛС
КК Мега Баскет
82
КК Земун
56
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
10.10.2021
12:30:00
Баскет Цитy
Петар Крал, Огњен Ћурчић. Делегат: Михајло Костић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5