lat|eng
Насловна   >   Кадеткиње/2. круг Квалификација за ЖКЛС   >   ЖКК Арт Баскет - ЖКК Рас
(73281) 09.10.2021
Кадеткиње/2. круг Квалификација за ЖКЛС
ЖКК Арт Баскет
58
ЖКК Рас
51
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
09.10.2021
18:30:00
Спортски центар Раковица
Немања Гојовић, Марија Ћирић. Делегат: Јелена Поповић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5