lat|eng
Насловна   >   Кадеткиње/2. круг Квалификација за ЖКЛС   >   ЖКК Рас - КЖК Партизан 1953
(73284) 10.10.2021
Кадеткиње/2. круг Квалификација за ЖКЛС
ЖКК Рас
64
КЖК Партизан 1953
57
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
10.10.2021
15:30:00
Спортски центар Раковица
Стеван Рашинац, Огњен Ћурчић. Делегат: Небојша Лазаревић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5